Archive for Ağustos, 2009

ZAFER BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN..BEN DÖNDÜM:)..

Ağustos 30, 2009 - 4:51 pm 17 Comments

Dinlenme olayını abarttım sanırım biraz:).

Gerçi bu sadece hayatımın “blog” kısmındaki bir molaydı. Onun dışında işler güçler aynı seyrinde, aynı yoğunluğunda devam etti. Arada tatile de gittim tabi. Bol bol dinlendim, gezdim, fotoğraf çektim, bol bol eğlendim…

Giriş sayfamda, blogumdaki son yazımı okuyup okuyup iç çekmedim de değil hani ama kendimi tam hazır hissettiğim anda tekrar yazmak istedim. Kafamın doluluğu biraz azalsın, tükenen enerjim yerine gelsin, yenileneyim de öyle yazayım istedim.

Ve işte kelebek tekrar sayfasında uçmaya başlıyor:)….

Yaz tatilinde mutfakta da boş durmadım elbet. Fotoğraflar birikti , tariflerde kullanacakları anı dört gözle bekliyorlar. Yeni tariflerim gün ışığına çıkacaklar çok kısa süre içinde..

Bu süre içinde blog arkadaşlarımı da o kadar çok özledim ki…En kısa zamanda herkesi ziyaret edeceğim.

Bloguma yazmaya kaldığım yerden devam etmek için özellikle bu özel günü seçtim. Bugün 30 Ağustos Zafer Bayramı. Hepimizin bayramı kutlu olsun!….

Bayramda özel bir şey yapmak için bugün Anıtkabir’i ziyaret ettim. Anıtkabir içindeki müzeleri gezdim. Duvarlardaki bilgileri tek tek okuyup, bin bir güçlük içinde, atalarımızın emekleriyle, canlarıyla kazanılan bağımsızlığımızın değerini bir kez daha anladım. Sabah da televizyondan bayram törenini izledim. Muhteşem bir tören olmuştu. Askerlerimizle, ordumuzla gurur duydum.

İlk tarif kısa süre içinde gelecek. O zamana kadar bu yazdan birkaç fotoğraf paylaşmak istiyorum, gözümüz gönlümüz açılsın diye:)…

İyi ki döndüm;)……